dnes je 27.5.2024

Input:

Aplikace v mobilu

1.9.2021, , Zdroj: Verlag DashöferDoba čtení: 3 minuty

7.6.1
Aplikace v mobilu

Verlag Dashöfer

Všichni potřebujete appky. Zvykli jsme si část soukromého života žít v mobilu a chtěli bychom to i pro ten pracovní. To je logické a realizovatelné pomocí Microsoft 365. Pojďme se podívat, které aplikace najdete v AppStore nebo Google Play a které můžete využít pro práci odkudkoliv. Notoricky známé aplikace Word, Excel a PowerPoint dnes vynecháme.

Přihlášení do nich je jednoduché, stačí použít Vaše uživatelské jméno a heslo a jsou zdarma ke stažení. To, co je důležité, je Váš plán Micorosft 365, který vám umožní je používat. Ten dodá iPodnik a pomůže vám jednotlivé služby 365 nakonfigurovat a naučí vás je využít k usnadnění vaší práce.

A nyní k aplikacím:

Outlook
Pokud nechcete využívat výchozího mailového klienta ve vašem mobilu, využijte Outlook. Je dobře hodnocený a dokáže snadno třídit poštu a má přehledný kalendář. Také lze jeho spuštění zabezpečit otiskem prstu nebo skenem obličeje, pokud to váš telefon umožňuje. Výborně vyhledává v e-mailech a podporuje sdílené kalendáře, takže si snadno naplánujete vše potřebné.
Teams
Když probíhá schůzka a nestíháte, snadno se na ni připojíte z mobilu. Máte po ruce chaty, schůzky, týmové konverzace, kanály, ale také si přehodíte směnu, nebo se na ní přihlásíte. Prostě firemní komunikátor.
OneDrive
Když používáte OneDrive pro firemní soubory, máte z vašeho počítače synchronizované a zároveň zálohované. Přes mobilní aplikaci OneDrive se tak dostanete ke svým souborům a můžete pokračovat tam, kde jste u počítače přestali.
Nahrávám...
Nahrávám...