dnes je 27.5.2024

Input:

Kdo clouduje, ten jede

1.9.2021, , Zdroj: Verlag DashöferDoba čtení: 6 minut

3.5.2
Kdo clouduje, ten jede

Verlag Dashöfer

Každým dnem, více než kdy jindy vyniká, že firmy, které jsou schopné fungovat online a skladují svá data v cloudových úložištích, fungují mnohem flexibilněji než ty, které spoléhají na fyzický hardware a papírové složky.

Bez IT – alespoň základního – firmy nemůžou fungovat už několik desetiletí. Pomalu ale jistě už začíná platit, že nepřežijí ani bez cloudových služeb, které jim umožní přístup ke všem datům odkudkoliv a kdykoliv. Proto horujeme za to, abychom každé, i sebemenší, firmě dali možnost získat moderní online zázemí.

Kromě přístupu k datům je přechod na cloudové řešení rozumný i po ekonomické stránce, jelikož tím získáte prostor k ušetření na hardwaru i na různých licencích, které byste jinak museli platit jako zvláštní položky.

Budoucnost je v oblacích

Nemusíme věštit z koule, abychom mohli tvrdit, že rozsah práce, která se ve firmách odbavuje online, bude stále narůstat. Ne každému se to musí zamlouvat, ale ti, co chtějí udržet krok s dobou, tak zváží, o kolik jim cloudové řešení ulehčí klíčové procesy ve firmě.

Naše společnost je online prostor, kde můžete odbavit veškerou svou práci. Hostujeme služby, které dohromady dávají vše, co potřebujete od plnohodnotné online kanceláře. Veškerý chod vaší firmy můžete schovat za pár ikonek na vaší ploše, místo abyste byli odkázaní na budovu a spoustu železa k tomu. Získáte tak jednotné online pracoviště, které není vázané na čas ani prostor, můžete jej sdílet s celým svým týmem a pracovat v něm společně.

Námi hostované služby lze zkombinovat do balíčků na míru každé firmě podle toho, jaké jsou její potřeby. Vypracování řešení na míru poskytujeme nezávazně po vyplnění formuláře na našem webu.

Technická podpora je vám k dispozici 24/7, aby se k nám dovolala ranní ptáčata i noční sovy, a abyste si mohli svůj pracovní čas zorganizovat podle sebe, beze strachu o to, zda se zrovna na podporu dovoláte.

A jaké služby vám může nabídnout?

Online ekonomický systém: pravá ruka (nejen) účetního

Cloud se postará o to, že se už nemusíte vracet do kanceláře jen proto, že jste zapomněli odeslat jednu fakturu. Online ekonomický systém se postará o to, že budete mít všechna data o toku zboží ve firmě na jednotném místě, do kterého se můžete přihlásit klidně ze smartphonu při cestě vlakem. Tudíž onu fakturu najdete během několika sekund.

Hostujeme ekonomický systém Pohoda. Díky tomu se nedostanete pouze k fakturám, ale k datům o všech pobočkách své firmy, nebo i k údajům o skladech, abyste včas zjistili, který produkt je potřeba doplnit.

Denně zálohujeme vaše data, tudíž se nemusíte obávat, že byste o ně přišli. Dokonce, ani kdybyste přišli o zařízení, ze kterého se do Pohody připojujete. Tyto zálohy jsou dostupné až 90 dní zpětně.

Power BI

Power BI pracuje se všemi daty, které jste zadali do ekonomického systému. Na jejich základě je schopen automaticky generovat reporty s parametry, které si sami nastavíte. Zjistěte, která z vašich poboček si vede nejlépe, nebo třeba který prodejce vám zajišťuje nejvíce prodejů. Kdyby ve firmě cokoliv nefungovalo tak jak má, dozvíte se to včas na to, abyste předešli nepříjemnostem.

Není krásná představa, že už nikdy nebudete muset reporty zpracovávat ručně? Ušetříte čas a navíc neriskujete, že uděláte překlep. Jsme jen lidé. Proto také dbejte, abyste v ekonomickém systému měli všechna data zadaná správně.

Office 365

Tak jako Pohoda řeší data o toku zboží a Power BI je analyzuje, tak Office 365 zastřešuje vše, co se točí kolem komunikace ve vaší firmě. Pokud jste si pod pojmem Office 365 představovali Word a Excel, nejspíš jste teď

Nahrávám...
Nahrávám...