Digitalizace účetnictví
v praxi

Chystáte se na cestu digitalizace účetnictví?

více o produktu Digitalizace účetnictví v praxi PLUS | Digitalizace účetnictví v praxi

O produktu

Proč právě on-line?

On-line zpracování umožní snadno a rychle nalézt požadovanou informaci. Vyhledávání je srozumitelné i běžnému uživateli internetu. Ulehčuje ho inteligentní našeptávač a filtry. Závěrem mi dovolte otázku: Opravdu byste chtěli papírovou knihu o digitálním účetnictví? :-)

Co nabízíme?

On-line knihovnu zaměřenou na úspěšný přechod na digitální účetnictví. Tipy, rady a doporučení od IT firem zabývajícími se digitalizací. Případové studie. Vzorově vypracované vnitropodnikové směrnice. Desítky právních předpisů k různým datům účinnosti. Navíc nárok na bezplatný odpovědní servis.

Záruka kvality

O digitalizaci se stále píše a hovoří. Ovšem sehnat spolehlivý materiál, který Vás cestou digitalizace povede, bude varovat před chybnými kroky či slepými odbočkami, těžko naleznete. Unikátní on-line knihovná připravená týmem odborníků a praktiků zaručuje ideální kombinaci a vysokou kvalitu dodaných informací.

Pro koho je určen?

Všem, kteří se rozhodují nebo rozhodli vést účetnictví v digitální (elektronické) podobě. Všem, kteří nechtějí být zavaleni papíry. Všem, kteří chtějí získat konkurenční výhodu.

Malé, střední i velké společnosti, účetní, hlavní účetní, fakturantky, finanční ředitelé, manažeři, majitelé...

Přehled modulů

Přeplatné můžete získat pro verzi základní nebo verzi PLUS. Moduly se odlišuje ve dvou bodech, a to: (a) nároku na bezplatný odpovědní servis a v (b) přístupu ke vzorově vypracovaným směrnicím pro digitální účetnictví.

Poradenský servis

Trápí Vás otázka z oblasti digitálního účetnictví, na kterou jste nenalezli odpověď v on-line knihovně? Napište nám svůj dotaz. Odpověď od odborníka Vám zašleme zdarma nejpozději do tří týdnů. Nárok máte na čtyři dotazy ročně.

 • O produktu
 • verze Plus

On-line knihovna Digitalizace účetnictví v praxi je unikátní databáze odborných článků doplněná o praktická řešení IT firem. Součástí verze PLUS je 60 vzorově vypracovaných směrnic pro digitální účetnictví. Digitalizace je fenoménem dnešní doby, informace jsou průběžně aktualizovány a doplňovány dle legislativního vývoje.

Efektivně navržený systém vyhledávání umožňuje snadno nalézt vždy správné a ověřené informace. Každý příspěvek doporučuje i příspěvky související, čímž můžete potřebná témata prostudovat komplexně. Podpoří Vás v tom i odkazy do nejpoužívanějších úplných znění zákonů. Naleznete jak aktuální znění, tak i znění minulé a budoucí, vyznačené barevně.

Co je obsahem?

 • odborné texty pro bezproblémový přechod na digitální účetnictví
 • praktické postřehy IT společností, které se na digitalizaci zaměřují
 • případové studie z praxe od firem, které si digitalizaci zkusily na vlastní kůži
 • vzorově vypracované vnitropodnikové směrnice pro digitální účetnictví (verze PLUS)

Výhody:

  • Garance aktuálnosti a správnosti
  • Rychlost vyhledávání
  • Aktuální úplná znění právních předpisů
  • Kompletně zpracované vzory vnitropodnikových směrnic pro digitální účetnictví (verze PLUS)
  • Nárok na bezplatné zodpovězení 4 dotazů ročně z oblasti digitálního účetnictví (verze PLUS)

  Co navíc získáváte se předplatným u verze PLUS?

  Bezplatný odpovědní servis. Trápí Vás otázka z oblasti digitalizace účetnictví, na kterou jste nenalezli odpověď v databázi? Využijte odpovědního servisu zdarma! Dotaz co nejpřesněji napište přímo na portále a do tří týdnů získáte kvalifikovanou odpověď. (verze PLUS)

  60 vzorově vypracovaných směrnic pro digitální účetnictví. Vzory již jen upravujete pro konkrétní potřeby Vaší účetní jednotky. Vybíráte z nabízených variantních řešení. Snadno si připravíte dokumentaci pro kontrolní orgány, majitele, partnery i zaměstnance. (verze PLUS)

  Vyberte si jednu z variant

  Pro podrobnější popis klikněte na jednotlivé položky – obsah, služby, funkce.

  Chcete-li využívat náš produkt na více počítačích, napište nám a poptejte verzi pro více uživatelů tzv. multilicenci.

  * Ceny jsou uvedeny bez DPH v platné výši

  Kontaktujte nás

  Potřebujete s něčím pomoci?

  Neváhejte nás kontaktovat přes níže uvedený formulář, obratem se Vám ozveme.

  Výhody tohoto způsobu kontaktování jsou následující:

  • Nečekáte na telefonu.
  • Ozve se Vám ta nejkompetentnější osoba.
  • Kopii Vašeho požadavku obdržíte na Váš email.

  Vše vyřídíme rychle a k Vaší spokojenosti. Jsme tu pro Vás.

  Pro získání možnosti bezplatného testování je nutné vyplnit správně kontaktní telefon a Váš email.

  Na Vámi uvedený telefon Vás budeme kontaktovat nejpozději do druhého pracovního dne, abychom s Vámi domluvili jak Vámi preferovaný termín počátku testování, tak i Vámi vybraný modul, který chcete otestovat.

  Na Vámi uvedený email Vám následně zašleme vygenerované přístupové testovací přístupy. 

  Bez ověření správnosti Vašeho telefonu a emailu tedy není možné požadované testování poskytnout. Děkujeme za pochopení.

  Input:
  Sdělené údaje mohou být použity k marketingovému výzkumu, reklamě a navázání obchodů v souladu s § 7 zákona č. 480/2004 Sb. pro stávající i budoucí produkty, popř. služby nebo jiná média ve skupině Verlag Dashöfer. Údaje budou použity výhradně skupinou Verlag Dashöfer a nebudou poskytnuty třetím osobám. Vaše data můžete nechat kdykoliv změnit nebo vymazat.
  loading...
  Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!