dnes je 27.5.2024

Input:

Pracujete v Pohodě a chcete od ní ještě více?

1.9.2021, , Zdroj: Verlag DashöferDoba čtení: 2 minuty

3.5.5
Pracujete v Pohodě a chcete od ní ještě více?

Verlag Dashöfer

...a zvládnete to třeba z hotelu v Indonézii, když si ve dvě ráno vzpomenete, že potřebujete vystavit ještě jednu fakturu. I když máte u sebe jen smartphone. Díky tomu, že máte všechna data v cloudu. A to vám ušetří hory stresu i moře času. A není to náročné ani nákladné.

Pojem "cloud" se ve světě IT skloňuje už pěkných pár let. Dochází k tomu stále častěji. Někdy to vypadá, že by se do toho "cloudu" měl přestěhovat celý svět. A má to dost dobrý důvod.

Jak si představit cloud?

Jako váš vzdálený, virtuální počítač v datovém centru. Sice si ho neosaháte, ale zato se do něj můžete přihlásit odkudkoliv a kdykoliv. A navíc můžete všechna důležitá data nasdílet svému týmu. Vaše data jsou tu v bezpečí i v případě, že přijdete o všechna svá zařízení. A nejen to, o data nepřijdete, ani když dojde k jejich smazání, a to díky jejich pravidelnému zálohování.

Mnoho také ušetříte na nákladech za infrastukturu a správu, které byste jinak museli řešit.

iPodnik je cloudové řešení pro každého od živnostníků až po velké firmy, do kterého můžete kompletně přesunout chod své kanceláře. Server je vám dostupný všude a neustále, připojíte se k němu z vašeho PC, Macu, iPhonu, Androidu i Linuxu.

Pohoda je jen jednou ze služeb, kterou hostujeme, ale v tomto článku se na ni zaměříme, protože nedílnou

Nahrávám...
Nahrávám...